Acard tabletki

Acard tabletki - jak, kiedy i po co używać. Sprawdźmy jak niewiele dowiedzieliśmy się dotąd na temat Acard tabletki. Dopiszmy więc kilka słów na ten temat. I faktycznie - w rzeczy samej Acard tabletki to popularny środek, który niejdenemu powinien poprawić zdrowie.

Advertisment

Acard tabletki informacje

UWAGA: Możesz się więcej dowiedzieć o - Acard tabletki – działanie czyli o cenie, właściwościach oraz poczytasz również komentarze i wypowiedzi internautów. Zatem określ i aktywuj odnośnik z nazwą produktu powyżej by przejść do strony z dodatkowymi informacjami.

Acard tabletki opis

Postać: Tabletki powlekane (0,075 g) – 60 sztuk. Skład: ACARD zawiera 75 mg kwasu acetylosalicylowego. Wskazania: Zmniejszenie tendencji do agregacji płytek krwi i zmniejszenie krzepliwości płytek krwi w chorobie niedokrwiennej serca (niestabilna choroba wieńcowa, stan po zawale mięśnia sercowego) oraz w zapobieganiu powikłaniom zawałowym, profilaktyce wtórnego zawału i zmniejszeniu ryzyka nagłego zgonu sercowego. U pacjentów po wszczepieniu pomostów aortalno-wieńcowych, angioplastyce wieńcowej. W zapobieganiu zatorom naczyniowym i udarowi mózgu u chorych z przewlekłym migotaniem przedsionków. Po przebytym epizodzie zatorowym mózgu, w zarostowej miażdżycy tętnic obwodowych. Działanie: Specjalna konstrukcja tabletki ACARD zapewnia uwalnianie leku dopiero w jelicie cienkim. Dawkowanie: Dorośli: 1-2 tabletki (75-150 mg) 1-2 razy dziennie lub co drugi dzień. Przyjmować doustnie, w czasie posiłku. Nie rozgryzać.
Wszystko to przytoczylismy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni trochę więcej na temat produktu Acard tabletki, który naprawdę może stać się dla Państwa sensowny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Advertisment

Post navigation