Acc max

Acc max - opis produktu i jego właściwości. Sprawdźmy jak niewiele dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Acc max. Dopiszmy więc kilka zdań na ten temat. I faktycznie - oczywiście Acc max to znany środek, który każdemu może pomóc.

Advertisment

Acc max działanie

UWAGA: Możesz się więcej dowiedzieć o - Acc max – działanie czyli o cenie, właściwościach oraz poczytasz również komentarze i wypowiedzi internautów. Zatem określ i aktywuj odnośnik z nazwą produktu powyżej by przejść do strony z dodatkowymi informacjami.

Acc max działanie

  Skład 1 tabletka zawiera 200 mg acetylocysteiny.   Przeciwwskazania Nadwrażliwość na acetylocysteinę lub jakąkolwiek substancję pomocniczą, czynna choroba żołądka i dwunastnicy, ostry stan astmatyczny, zmniejszona zdolność odkrztuszania wydzieliny, ciąża i okres karmienia piersią.   Wskazania Lek rozrzedzający wydzielinę dróg oddechowych i ułatwiający jej odkrztuszanie u pacjentów z zapaleniem oskrzeli związanym z przeziębieniem.   Opis ACC MAX- szybki sposób na kaszel.
Wszystko to powiedzieliśmy, abyście mogli dowiedzieć się trochę bardziej na temat produktu Acc max, który faktycznie może stać się dla nas użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Post navigation