Acc max

1 stycznia 2013
By

Acc max - opis produktu i jego właściwości. Sprawdźmy jak niewiele dowiedzieliśmy się dotąd na temat Acc max. Napiszmy więc kilka słów na ten temat. I tak jest - oczywiście Acc max to istotny środek, który niejdenemu może pomóc.

Acc max działanie

UWAGA: Możesz się więcej dowiedzieć o - Acc max – działanie czyli o cenie, właściwościach oraz poczytasz również komentarze i wypowiedzi internautów. Zatem określ i aktywuj odnośnik z nazwą produktu powyżej by przejść do strony z dodatkowymi informacjami.

Acc max działanie

  Skład 1 tabletka zawiera 200 mg acetylocysteiny.   Przeciwwskazania Nadwrażliwość na acetylocysteinę lub jakąkolwiek substancję pomocniczą, czynna choroba żołądka i dwunastnicy, ostry stan astmatyczny, zmniejszona zdolność odkrztuszania wydzieliny, ciąża i okres karmienia piersią.   Wskazania Lek rozrzedzający wydzielinę dróg oddechowych i ułatwiający jej odkrztuszanie u pacjentów z zapaleniem oskrzeli związanym z przeziębieniem.   Opis ACC MAX- szybki sposób na kaszel.
Wszystko to przytoczylismy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco więcej w kwestiach produktu Acc max, który naprawdę może stać się dla Państwa sensowny i trzeba rozważyć jego kupno.

Tags: , ,