Apichrom tabletki

Apichrom tabletki fakty na temat tego produktu. Zobaczmy jak niedostatecznie wiemy w temacie Apichrom tabletki. Napiszmy zatem kilka słów na ten temat. I faktycznie - rzeczywiście Apichrom tabletki to istotny środek, który niejdenemu powinien pomóc.

Advertisment

Apichrom tabletki działanie

UWAGA: Możesz się więcej dowiedzieć o - Apichrom tabletki – działanie czyli o cenie, właściwościach oraz poczytasz również komentarze i wypowiedzi internautów. Zatem określ i aktywuj odnośnik z nazwą produktu powyżej by przejść do strony z dodatkowymi informacjami.

Apichrom tabletki działanie

Postać: Opakowanie – 30 tabletek. Jedna tabletka zawiera: Błonnik z pyłku kwiatowego 150 mg; Drożdże Saccharomyces cerevisiae 50 mg; Wapń 24.4 mg; Magnez 9 mg; Cynk 0,45 mg; Chrom 100/Ig. Dawkowanie:  Przyjmowanie doustnie. Zalecane są 1-2 tabletki dziennie około 30 minut przed posiłkiem. Przyjmowanie preparatu powinno trwać na ogół około miesiąca. Jednakże po dwutygodniowej przerwie można ponownie rozpocząć przyjmowanie preparatu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Zastosowanie:  Błonnik pokarmowy powoduje uczucie sytości oraz zmniejsza łaknienie, poprawia perystaltykę jelit, pomaga obniżyć poziom cholesterolu frakcji LDL.  Drożdże w kompleksie z chromem są źródłem chromu dla organizmu.  Chrom jest mikroelementem niezbędnym do prawidłowego metabolizmu węglowodanów i lipidów. Poprawia przyswajalność glukozy przez komórki, wpływa na uregulowanie poziomu glukozy w krwi i tolerancję węglowodanów, a także reguluje gospodarkę lipidową organizmu.  Połączenie błonnika pokarmowego i chromu szczególnie polecane jest osobom z nadwagą i nadmiernym apetytem. Błonnik pokarmowy powoduje uczucie sytości, a chrom poprzez zwiększenie przyswajalności glukozy przez komórki, zmniejsza zapotrzebowanie na słodkie pokarmy.  Może być wykorzystywany w dietach niskokalorycznych. Przeciwwskazania:  Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Uwaga: Nie stosować u osób uczulonych na produkty pochodzenia pszczelego.  Nie przekraczać zalecanej dawki.  Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.
Wszystko to przytoczylismy, abyście mogli zostać zaznajomieni trochę bardziej na temat produktu Apichrom tabletki, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba rozważyć jego kupno.

Advertisment

Post navigation