Bio omega natural kapsułki

Bio omega natural kapsułki - wszystko co chciałbyś/chciałabyś wiedzieć. Zobaczmy jak mało wiemy w temacie Bio omega natural kapsułki. Napiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I faktycznie - w istocie Bio omega natural kapsułki to znany środek, który człowiekowi może pomóc.

Advertisment

Bio omega natural kapsułki własności

UWAGA: Możesz się więcej dowiedzieć o - Bio omega natural kapsułki – informacje czyli o cenie, właściwościach oraz poczytasz również komentarze i wypowiedzi internautów. Zatem określ i aktywuj odnośnik z nazwą produktu powyżej by przejść do strony z dodatkowymi informacjami.

Bio omega natural kapsułki informacje

Postać: Opakowanie – 60 kapsułek. Opis: Nienasycone kwasy tłuszczowe omega 3 regulują pracę ukladu krążenia, poprawiają pracę mięśnia sercowego oraz warunkują prawidlowy transport lipidów. W przeciwieństwie do preparatu Bio-Omega 3 Plus, który zawiera kwasy tłuszczowe omega-3 w wolnej formie, w Bio-Omega 3 Natural kwasy te nie zostały rozłożone. Oznacza to, że w procesie trawienia enzym o nazwie "lipaza" dokonuje ich rozkładu i przygotowuje do wchłonięcia w jelicie cienkim. Spowalnia to proces wchlaniania, lecz kwasy tłuszczowe nie przetworzone, występujące w formie trójglicerydów, są mniej kosztowne w procesie produkcji.
To wszystko powiedzieliśmy, żebyście mogli dowiedzieć się trochę więcej w kwestiach produktu Bio omega natural kapsułki, który rzeczywiście może stać się dla nas sensowny i warto zastanowić się nad zakupem.

Advertisment

Post navigation