Convafort drażetek

Convafort drażetek . Sprawdźmy jak niewiele wiemy na temat Convafort drażetek. Napiszmy zatem kilka słów na ten temat. I faktycznie - niewiarygodnie lecz Convafort drażetek to popularny środek, który wielu może naprawić zdrowie.

Advertisment

Convafort drażetek działanie

UWAGA: Możesz się więcej dowiedzieć o - Convafort drażetek – własności czyli o cenie, właściwościach oraz poczytasz również komentarze i wypowiedzi internautów. Zatem określ i aktywuj odnośnik z nazwą produktu powyżej by przejść do strony z dodatkowymi informacjami.

Convafort drażetek opis

  Sklad Wyciąg suchy mianowany z ziela konwalii ( Convallariae maialis extr. sicc. titr. ) – 15,7 mgSubstancje pomocnicze: laktoza, sacharoza, talk, stearynian magnezu, guma arabska, olej rycynowy, skrobia ziemniaczana, ftalan acetylocelulozy. 1 drażetka zawiera glikozydy nasercowe konwalii o sile działania odpowiadającej 0,65 j.g.   Dawkowanie Dorosłym 1 do 2 drażetek 3 razy dziennie, 15 minut przed posiłkiem. W leczeniu skojarzonym ze strofantyną preparat można podawać w odstępach 9 godzin przed i 8 godzin po iniekcji.   Interakcje Obserwuje się zwiększenie siły działania preparatu jak również natężenie działań ubocznych przy równoczesnym stosowaniu chinydyny, soli wapnia, saluretyków, środków przeczyszczających oraz przy długotrwałej terapii glikokortykosteroidami.   Ciąża i karmienie piersią Lek nie może być stosowany u kobiet w ciąży i w czasie karmienia.   Działania niepożądane Przy stosowaniu dawek leczniczych objawy niepożądane nie występują.   Przeciwwskazania Jednoczesna terapia glikozydami naparstnicy, stany niedoboru potasu oraz zaparcia.   Zastosowanie Convafort zaleca się w bardzo łagodnej postaci niewydolności krążenia ( I – II ° wg NYHA), bez objawów zastoju krążenia.   Działanie Preparat wzmacnia siłę skurczu mięśnia sercowego oraz nieznacznie zmniejsza jego częstotliwość. Ponadto wywiera działanie rozkurczające na mięśnie gładkie układu moczowego, zwiększa wydalanie moczu i przeciwdziała obrzękom. Drażetki są pokryte warstwą nierozpuszczalną w kwaśnym środowisku żołądka. Glikozydy po wchłonięciu w jelicie cienkim wiążą się w bardzo małym stopniu z albuminami osocza. Ich działanie występuje szybko, lecz jest krótkotrwałe. Kumulują się w bardzo małym stopniu, podawane nawet kilkakrotnie w ciągu dnia nie wywołują objawów przedawkowania. Wydalane są przez nerki.   Opis Convafort jest naturalnym preparatem roślinnym zawierającym w swoim składzie wyciąg z ziela konwalii. Wzmacnia siłę skurczu mięśnia sercowego oraz nieznacznie zmniejsza jego częstotliwość. Ponadto wywiera działanie rozkurczające na mięśnie gładkie układu moczowego, zwiększa wydalanie moczu i przeciwdziała obrzękom. Convafort zaleca się pacjentom z objawami bardzo łagodnej postaci niewydolności krążenia ( I – II ° wg NYHA), bez zastoju krążenia.
To wszystko powiedzieliśmy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco bardziej w kwestiach produktu Convafort drażetek, który w rzeczywistości może stać się dla nas użyteczny i trzeba rozważyć jego kupno.

Advertisment

Post navigation