Morwa biała plus

Morwa biała plus - jak, kiedy i po co używać. Zobaczmy jak niedostatecznie wiemy w temacie Morwa biała plus. Napiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I faktycznie - oczywiście Morwa biała plus to istotny środek, który każdemu może poprawić zdrowie.

Advertisment

Morwa biała plus informacje

UWAGA: Możesz się więcej dowiedzieć o - Morwa biała plus – działanie czyli o cenie, właściwościach oraz poczytasz również komentarze i wypowiedzi internautów. Zatem określ i aktywuj odnośnik z nazwą produktu powyżej by przejść do strony z dodatkowymi informacjami.

Morwa biała plus informacje

  Skład Celuloza mikrokrystaliczna – substancja wypełniająca, ekstrakt z liści morwy białej (Morus alba L.), extrakt z kory cynamonowca (Cinnamomum verum), hydroksypropylometyloceluloza – substancja do stosowania na powierzchnię, stearynian magnezu – substancja przeciwzbrylająca, dwutlenek tytanu – barwnik, dwutlenek krzemu – substancja przeciwzbrylająca, poliwinylopirolidon – substancja wypełniająca, guma arabska – zagęstnik, lecytyna sojowa – emulgator, chlorek chromu (III).   Dawkowanie Zalecana dzienna porcja do spożycia: 1 – 2 tabletki przed posiłkami bogatymi w węglowodany. Tabletkę należy popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.   Ostrzeżenie Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu kobietom w ciąży i karmiącym piersią.   Przechowywanie W temperaturze poniżej 25° C, w suchym miejscu; w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.   Opis MORWA BIAŁA PLUS suplement diety został opracowany specjalnie dla osób, które dbają o ilość cukrów przyjmowanych wraz z pożywieniem, także podczas odchudzania. Zmniejszone przyswajanie węglowodanów pomaga w utrzymaniu prawidłowej wagi ciała i wspomaga odchudzanie.Ekstrakt z liści morwy białej, dzięki zawartości substancji spowalniających działanie enzymów, biorących udział w trawieniu węglowodanów, korzystnie wpływa na poziom cukru w organizmie. Dzięki tym substancjom część węglowodanów pozostaje niestrawiona i wydalona z organizmu.Ekstrakt z kory cynamonowca korzystnie wpływa na działanie insuliny, co wspomaga regulację poziomu cukru w organizmie.Chrom będący aktywatorem wielu enzymów, reguluje przemiany metaboliczne cukrów i tłuszczów w organizmie.  
Wszystko to napisaliśmy, żebyście mogli dowiedzieć się nieco bardziej w temacie produktu Morwa biała plus, który naprawdę może stać się dla nas sensowny i trzeba rozważyć jego kupno.

Advertisment

Post navigation