Naturkaps menostop menopauza

Naturkaps menostop menopauza -informacje na temat produktu. Sprawdźmy jak niedostatecznie wiemy w temacie Naturkaps menostop menopauza. Napiszmy więc kilka słów na ten temat. I tak jest - naprawdę Naturkaps menostop menopauza to popularny środek, który wielu może poprawić zdrowie.

Advertisment

Naturkaps menostop menopauza opis

UWAGA: Możesz się więcej dowiedzieć o - Naturkaps menostop menopauza – informacje czyli o cenie, właściwościach oraz poczytasz również komentarze i wypowiedzi internautów. Zatem określ i aktywuj odnośnik z nazwą produktu powyżej by przejść do strony z dodatkowymi informacjami.

Naturkaps menostop menopauza własności

  Właściwości Właściwości Menostopu: Izoflawony są naturalnymi związkami roślinnymi o strukturze podobnej do budowy żeńskich hormonów – estrogenów. Łagodzą oznaki związane z okresem przekwitania. Izoflawony poprawiają komfort życia kobiet w okresie menopauzy.   Zastosowanie Produkt zalecany jest jako uzupełnienie diety w izoflawony sojowe kobietom w okresie menopauzy.     Sposób użycia Należy przyjmować 1 kapsułkę dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Skład Substancja aktywna mg/kaps. dzienne spożycie(1 kapsułka)    kompleks izoflawonów sojowych 40%   (izoflawony w czystej postaci) 75 mg(30 mg) 75 mg(30 mg)
Wszystko to napisaliśmy, abyście mogli dowiedzieć się trochę więcej w kwestiach produktu Naturkaps menostop menopauza, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa sensowny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Advertisment

Post navigation