Naturkaps menostop menopauza

Naturkaps menostop menopauza -informacje na temat produktu. Zauważmy jak niewiele wiemy w temacie Naturkaps menostop menopauza. Napiszmy więc parę zdań na ten temat. I faktycznie - w rzeczy samej Naturkaps menostop menopauza to produkt, który wielu musi pomóc.

Naturkaps menostop menopauza opis

UWAGA: Możesz się więcej dowiedzieć o - Naturkaps menostop menopauza – informacje czyli o cenie, właściwościach oraz poczytasz również komentarze i wypowiedzi internautów. Zatem określ i aktywuj odnośnik z nazwą produktu powyżej by przejść do strony z dodatkowymi informacjami.

Naturkaps menostop menopauza własności

  Właściwości Właściwości Menostopu: Izoflawony są naturalnymi związkami roślinnymi o strukturze podobnej do budowy żeńskich hormonów – estrogenów. Łagodzą oznaki związane z okresem przekwitania. Izoflawony poprawiają komfort życia kobiet w okresie menopauzy.   Zastosowanie Produkt zalecany jest jako uzupełnienie diety w izoflawony sojowe kobietom w okresie menopauzy.     Sposób użycia Należy przyjmować 1 kapsułkę dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Skład Substancja aktywna mg/kaps. dzienne spożycie(1 kapsułka)    kompleks izoflawonów sojowych 40%   (izoflawony w czystej postaci) 75 mg(30 mg) 75 mg(30 mg)
Wszystko to przytoczylismy, abyście mogli Państwo dowiedzieć się trochę bardziej na temat produktu Naturkaps menostop menopauza, który naprawdę może stać się dla nas użyteczny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Styczeń 1, 2013 · zamieszczone w Witaminy i minerały  
    

Comments

Leave a Reply