Naturkaps menostop menopauza

Naturkaps menostop menopauza -informacje na temat produktu. Sprawdźmy jak mało dowiedzieliśmy się dotąd na temat Naturkaps menostop menopauza. Dopiszmy więc parę słów na ten temat. I faktycznie - naprawdę Naturkaps menostop menopauza to produkt, który wielu musi pomóc.

Advertisment

Naturkaps menostop menopauza opis

UWAGA: Możesz się więcej dowiedzieć o - Naturkaps menostop menopauza – informacje czyli o cenie, właściwościach oraz poczytasz również komentarze i wypowiedzi internautów. Zatem określ i aktywuj odnośnik z nazwą produktu powyżej by przejść do strony z dodatkowymi informacjami.

Naturkaps menostop menopauza własności

  Właściwości Właściwości Menostopu: Izoflawony są naturalnymi związkami roślinnymi o strukturze podobnej do budowy żeńskich hormonów – estrogenów. Łagodzą oznaki związane z okresem przekwitania. Izoflawony poprawiają komfort życia kobiet w okresie menopauzy.   Zastosowanie Produkt zalecany jest jako uzupełnienie diety w izoflawony sojowe kobietom w okresie menopauzy.     Sposób użycia Należy przyjmować 1 kapsułkę dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Skład Substancja aktywna mg/kaps. dzienne spożycie(1 kapsułka)    kompleks izoflawonów sojowych 40%   (izoflawony w czystej postaci) 75 mg(30 mg) 75 mg(30 mg)
To wszystko przytoczylismy, abyście mogli zostać zaznajomieni trochę więcej w temacie produktu Naturkaps menostop menopauza, który rzeczywiście może stać się dla Państwa użyteczny i warto rozważyć jego kupno.

Post navigation