Perełki czosnkowe

Perełki czosnkowe - opis produktu i jego właściwości. Sprawdźmy jak niedostatecznie przeczytaliśmy na temat Perełki czosnkowe. Napiszmy zatem parę słów na ten temat. I faktycznie - w istocie Perełki czosnkowe to znany środek, który człeku musi poprawić zdrowie.

Perełki czosnkowe informacje

UWAGA: Możesz się więcej dowiedzieć o - Perełki czosnkowe – informacje czyli o cenie, właściwościach oraz poczytasz również komentarze i wypowiedzi internautów. Zatem określ i aktywuj odnośnik z nazwą produktu powyżej by przejść do strony z dodatkowymi informacjami.

Perełki czosnkowe własności

  Skład 270 mg wyciągu z oleju czosnkowego, żelatyna, glicerol, sorbit, mannit, uwodorniony hydrolizat skrobii.   Dawkowanie 3 x dziennie 1-2 perełek połknąć, nie rozgryzać, popić płynem.   Opis Perełki czosnkowe zawierają znakomity zespół aktywnych związków bakteriobójczych, przeciwwirusowych, a ponadto ważne dla zdrowia antyoksydanty, fitocydy, witaminy, flawonoidy oraz mikroelementy – zwłaszcza selen i cynk. Zawarte w czosnku saponiny zmniejszają gęstość wydzieliny śluzowej w płucach i oskrzelach, co ułatwia jej wydalanie. Oczywiście, czosnek ma też wiele innych zalet – obniża cholesterol, trójglicerydy i ciśnienie krwi, reguluje funkcje tarczycy, neutralizuje wolne rodniki, stymuluje odnowę biologiczną organizmu i być może właśnie dlatego jest ulubioną potrawą długowiecznych.Suplement diety
To wszystko powiedzieliśmy, żebyście mogli zostać zaznajomieni trochę bardziej na temat produktu Perełki czosnkowe, który w rzeczywistości może stać się dla nas sensowny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Styczeń 1, 2013 · zamieszczone w Witaminy i minerały  
    

Comments

Leave a Reply