Perełki czosnkowe

Perełki czosnkowe - opis produktu i jego właściwości. Sprawdźmy jak mało przeczytaliśmy w temacie Perełki czosnkowe. Napiszmy zatem kilka słów na ten temat. I tak jest - istotnie Perełki czosnkowe to istotny środek, który człeku powinien pomóc.

Perełki czosnkowe informacje

UWAGA: Możesz się więcej dowiedzieć o - Perełki czosnkowe – informacje czyli o cenie, właściwościach oraz poczytasz również komentarze i wypowiedzi internautów. Zatem określ i aktywuj odnośnik z nazwą produktu powyżej by przejść do strony z dodatkowymi informacjami.

Perełki czosnkowe własności

  Skład 270 mg wyciągu z oleju czosnkowego, żelatyna, glicerol, sorbit, mannit, uwodorniony hydrolizat skrobii.   Dawkowanie 3 x dziennie 1-2 perełek połknąć, nie rozgryzać, popić płynem.   Opis Perełki czosnkowe zawierają znakomity zespół aktywnych związków bakteriobójczych, przeciwwirusowych, a ponadto ważne dla zdrowia antyoksydanty, fitocydy, witaminy, flawonoidy oraz mikroelementy – zwłaszcza selen i cynk. Zawarte w czosnku saponiny zmniejszają gęstość wydzieliny śluzowej w płucach i oskrzelach, co ułatwia jej wydalanie. Oczywiście, czosnek ma też wiele innych zalet – obniża cholesterol, trójglicerydy i ciśnienie krwi, reguluje funkcje tarczycy, neutralizuje wolne rodniki, stymuluje odnowę biologiczną organizmu i być może właśnie dlatego jest ulubioną potrawą długowiecznych.Suplement diety
To wszystko napisaliśmy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni trochę więcej na temat produktu Perełki czosnkowe, który faktycznie może stać się dla nas użyteczny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Styczeń 1, 2013 · zamieszczone w Witaminy i minerały  
    

Comments

Leave a Reply