Perełki czosnkowe

Perełki czosnkowe - opis produktu i jego właściwości. Zobaczmy jak mało dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Perełki czosnkowe. Napiszmy więc parę słów na ten temat. I tak jest - w rzeczy samej Perełki czosnkowe to znany środek, który każdemu powinien naprawić zdrowie.

Advertisment

Perełki czosnkowe informacje

UWAGA: Możesz się więcej dowiedzieć o - Perełki czosnkowe – informacje czyli o cenie, właściwościach oraz poczytasz również komentarze i wypowiedzi internautów. Zatem określ i aktywuj odnośnik z nazwą produktu powyżej by przejść do strony z dodatkowymi informacjami.

Perełki czosnkowe własności

  Skład 270 mg wyciągu z oleju czosnkowego, żelatyna, glicerol, sorbit, mannit, uwodorniony hydrolizat skrobii.   Dawkowanie 3 x dziennie 1-2 perełek połknąć, nie rozgryzać, popić płynem.   Opis Perełki czosnkowe zawierają znakomity zespół aktywnych związków bakteriobójczych, przeciwwirusowych, a ponadto ważne dla zdrowia antyoksydanty, fitocydy, witaminy, flawonoidy oraz mikroelementy – zwłaszcza selen i cynk. Zawarte w czosnku saponiny zmniejszają gęstość wydzieliny śluzowej w płucach i oskrzelach, co ułatwia jej wydalanie. Oczywiście, czosnek ma też wiele innych zalet – obniża cholesterol, trójglicerydy i ciśnienie krwi, reguluje funkcje tarczycy, neutralizuje wolne rodniki, stymuluje odnowę biologiczną organizmu i być może właśnie dlatego jest ulubioną potrawą długowiecznych.Suplement diety
Wszystko to przytoczylismy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni trochę więcej w kwestiach produktu Perełki czosnkowe, który rzeczywiście może stać się dla nas sensowny i warto zastanowić się nad zakupem.

Advertisment

Post navigation