Perełki czosnkowe

Perełki czosnkowe - opis produktu i jego właściwości. Zauważmy jak niewiele dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Perełki czosnkowe. Dopiszmy zatem parę zdań na ten temat. I tak jest - rzeczywiście Perełki czosnkowe to istotny środek, który każdemu musi naprawić zdrowie.

Advertisment

Perełki czosnkowe informacje

UWAGA: Możesz się więcej dowiedzieć o - Perełki czosnkowe – informacje czyli o cenie, właściwościach oraz poczytasz również komentarze i wypowiedzi internautów. Zatem określ i aktywuj odnośnik z nazwą produktu powyżej by przejść do strony z dodatkowymi informacjami.

Perełki czosnkowe własności

  Skład 270 mg wyciągu z oleju czosnkowego, żelatyna, glicerol, sorbit, mannit, uwodorniony hydrolizat skrobii.   Dawkowanie 3 x dziennie 1-2 perełek połknąć, nie rozgryzać, popić płynem.   Opis Perełki czosnkowe zawierają znakomity zespół aktywnych związków bakteriobójczych, przeciwwirusowych, a ponadto ważne dla zdrowia antyoksydanty, fitocydy, witaminy, flawonoidy oraz mikroelementy – zwłaszcza selen i cynk. Zawarte w czosnku saponiny zmniejszają gęstość wydzieliny śluzowej w płucach i oskrzelach, co ułatwia jej wydalanie. Oczywiście, czosnek ma też wiele innych zalet – obniża cholesterol, trójglicerydy i ciśnienie krwi, reguluje funkcje tarczycy, neutralizuje wolne rodniki, stymuluje odnowę biologiczną organizmu i być może właśnie dlatego jest ulubioną potrawą długowiecznych.Suplement diety
To wszystko napisaliśmy, abyście mogli Państwo dowiedzieć się trochę bardziej na temat produktu Perełki czosnkowe, który rzeczywiście może stać się dla nas użyteczny i trzeba rozważyć jego kupno.

Post navigation