Perełki czosnkowe

Perełki czosnkowe - opis produktu i jego właściwości. Zobaczmy jak niewiele dowiedzieliśmy się dotąd na temat Perełki czosnkowe. Napiszmy więc parę zdań na ten temat. I faktycznie - w rzeczy samej Perełki czosnkowe to produkt, który niejdenemu musi poprawić zdrowie.

Advertisment

Perełki czosnkowe informacje

UWAGA: Możesz się więcej dowiedzieć o - Perełki czosnkowe – informacje czyli o cenie, właściwościach oraz poczytasz również komentarze i wypowiedzi internautów. Zatem określ i aktywuj odnośnik z nazwą produktu powyżej by przejść do strony z dodatkowymi informacjami.

Perełki czosnkowe własności

  Skład 270 mg wyciągu z oleju czosnkowego, żelatyna, glicerol, sorbit, mannit, uwodorniony hydrolizat skrobii.   Dawkowanie 3 x dziennie 1-2 perełek połknąć, nie rozgryzać, popić płynem.   Opis Perełki czosnkowe zawierają znakomity zespół aktywnych związków bakteriobójczych, przeciwwirusowych, a ponadto ważne dla zdrowia antyoksydanty, fitocydy, witaminy, flawonoidy oraz mikroelementy – zwłaszcza selen i cynk. Zawarte w czosnku saponiny zmniejszają gęstość wydzieliny śluzowej w płucach i oskrzelach, co ułatwia jej wydalanie. Oczywiście, czosnek ma też wiele innych zalet – obniża cholesterol, trójglicerydy i ciśnienie krwi, reguluje funkcje tarczycy, neutralizuje wolne rodniki, stymuluje odnowę biologiczną organizmu i być może właśnie dlatego jest ulubioną potrawą długowiecznych.Suplement diety
Wszystko to przytoczylismy, żebyście mogli zostać zaznajomieni nieco więcej na temat produktu Perełki czosnkowe, który rzeczywiście może stać się dla Państwa sensowny i warto rozważyć jego kupno.

Advertisment

Post navigation