Polixar

Polixar - zapoznaj się z informacjami o produkcie. Zauważmy jak niedostatecznie dowiedzieliśmy się dotąd na temat Polixar. Napiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I faktycznie - tak Polixar to znany środek, który niejdenemu musi poprawić zdrowie.

Advertisment

Polixar opis

UWAGA: Możesz się więcej dowiedzieć o - Polixar – działanie czyli o cenie, właściwościach oraz poczytasz również komentarze i wypowiedzi internautów. Zatem określ i aktywuj odnośnik z nazwą produktu powyżej by przejść do strony z dodatkowymi informacjami.

Polixar własności

  Skład Wyciąg z otrębów ryżowych (zawierający 40% policosanoli) oraz substancje pomocnicze: mikrokrystaliczna celuloza, glikolan sodowy skrobi i stearynian magnezu.   Sposób użycia 1 – 2 tabletki dziennie po kolacji.Spożycie większej dawki, niż zalecana, nie zwiększy dodatkowo efektu działania preparatu.Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.  Uwagi Ze względu na zawartość składników obniżających poziom cholesterolu we krwi, przyjmowanie preparatu Polixar 5 przez kobiety ciężarne, karmiące piersią, dzieci poniżej 5 roku życia oraz osoby zażywające leki obniżające poziom cholesterolu, powinno być skonsultowane z lekarzem.W trakcie stosowania preparatu Polixar 5 zaleca się przeprowadzenie kontrolnego badania poziomu cholesterolu we krwi.Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.  Opis POLIXAR 5 to preparat wytwarzany na bazie wyciągu z otrębów ryżowych, zawierającego alifatyczne długołańcuchowe alkohole tzw. policosanole. Substancje te wspomagają utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi, znacząco hamują utlenianie cholesterolu LDL oraz ułatwiają zachowanie właściwej proporcji obu frakcji cholesterolu – LDL do HDL.Policosanole redukują także agregację płytek krwi, dzięki czemu pomagają zwalczać inne czynniki ryzyka chorób serca.Polixar 5 wskazany jest jako uzupełnienie codziennej diety dla osób z wysokim poziomem cholesterolu. W celu osiągnięcia lepszych rezultatów, wskazana jest dieta niskotłuszczowa oraz wzmożona aktywność fizyczna. 
To wszystko napisaliśmy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco bardziej na temat produktu Polixar, który faktycznie może stać się dla nas użyteczny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Advertisment

Post navigation