Proktis m czopki doodbytnicze uk

Proktis m czopki doodbytnicze uk - jak, kiedy i po co używać. Zobaczmy jak niewiele dowiedzieliśmy się dotąd na temat Proktis m czopki doodbytnicze uk. Dopiszmy więc parę zdań na ten temat. I tak jest - tak Proktis m czopki doodbytnicze uk to produkt, który człowiekowi powinien poprawić zdrowie.

Advertisment

Proktis m czopki doodbytnicze uk opis

UWAGA: Możesz się więcej dowiedzieć o - Proktis m czopki doodbytnicze uk – opis czyli o cenie, właściwościach oraz poczytasz również komentarze i wypowiedzi internautów. Zatem określ i aktywuj odnośnik z nazwą produktu powyżej by przejść do strony z dodatkowymi informacjami.

Proktis m czopki doodbytnicze uk własności

  Skład Sól sodowa kwasu hialuronowego 5 mg, Centella Asiatica – ekstrakt olejowy 60 mg, wyciąg olejowy z nagietka 60 mg, wyciąg olejowy z aloesa 60 mg, ekstrakt olejowy z drzewa herbacianego 2 mg, glicerydy półsyntetyczne, BHT, izopropyl paraben, izobutyl paraben, butyl paraben.   Stosowanie Jeden czopek doodbytniczo dziennie najlepiej po wypróżnieniu, przez 10-20 dni lub według wskazań lekarza. (zalecane stosowanie w przypadku ran: 1 czopek dziennie aż do całkowitego zagojenia rany) W celu wyjęcia czopka z pojemnika pociągnąć za końce opakowania pęcherzowego. Zastosowanie miejscowe kwasu hialuronowego przyspiesza proces zabliźniania i odbudowę nabłonka w ranach odbytu m. in. po hemoroidektomii metodą Milligana-Morgana. Całkowita odbudowa nabłonka ran odbytu w czwartym tygodniu po zabiegu Milligana-Morgana 62,5% pacjentów otrzymujących czopki z kwasem hialuronowym 28% pacjentów grupy kontrolnej   Ważne Długotrwałe stosowanie preparatu może wywołać reakcję nadwrażliwości; w takim przypadku zaleca się przerwanie leczenia i skonsultowanie się z lekarzem. Chronić przed dziećmi. Nie połykać. Unikać kontaktu z oczami. UWAGA: Preparatu nie należy stosować po upływie terminu ważności podanego na opakowaniu. Szczelnie zamknięty pojemnik przechowywać w temperaturze od 4°C do 25°C, chroniąc go przed światłem i wysoką temperaturą.   Przeciwwskazania stwierdzona nadwrażliwość na jeden ze składników produktu.   Wskazania w szczelinach i pęknięciach odbytu w chorobie hemoroidalnej w stanach zapalnych odbytu i odbytnicy po radio- i chemioterapii we wrzodziejącym zapaleniu jelita grubego oraz samotnych wrzodach odbytnicy w przetokach okołoodbytniczych w urazach odbytu i odbytnicy  Działanie Wiskoelastyczne Mukopolisacharyd z rodziny glikozaminoglikanów Mediator migracji komórkowej i proliferacji Hygroskopowe kwas hialuronowynaturalna substancja regenerująca błonę śluzową w kanale odbytu i odbytnicyprzywraca normalną funkcję, napięcie i elastyczność Wpływa na: Tworzenie się skrzepów (3-10 x szybciej) Zwiększenie aktywności fagocytarnej Ruchliwość i rozmnażanie się fibroblastów (2-3 x szybciej) Czopki Proktis-M® – składniki pozostałe:Centella Asiatica wąkrotka azjatycka 60 mg pobudza syntezę kolagenu i glikozaminoglikanów stymuluje proces gojenia ran Melaleuca Alternifolia ekstrakt olejowy z drzewa herbacianego 2 mg działa antybakteryjnie Calendula Officinalis kwiat nagietka 60 mg działa przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo wspomaga proliferację kapilarów Aloe Vera aloes 60 mg hamuje proces zapalny wspomaga leczenie ran ułatwia wnikanie pozostałych substancji w głąb śluzówki   Opis Proktis-M® innowacyjna, opatentowana formuła na bazie kwasu hialuronowego – naturalnej substancji występującej w organizmie, wspomagającej regenerację błony śluzowej i przyspieszającej gojenie rany w kanale odbytu i odbytnicy. Kwas hialuronowy spełnia ważną funkcję we wszystkich stadiach gojenia rany.  
To wszystko napisaliśmy, abyście mogli zostać zaznajomieni trochę bardziej w kwestiach produktu Proktis m czopki doodbytnicze uk, który faktycznie może stać się dla nas sensowny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Advertisment

Post navigation