Slow mag

Slow mag kiedy i jak stosować. Zauważmy jak niedostatecznie wiemy w temacie Slow mag. Dopiszmy więc parę zdań na ten temat. I tak jest - naprawdę Slow mag to produkt, który człowiekowi może pomóc.

Advertisment

Slow mag informacje

UWAGA: Możesz się więcej dowiedzieć o - Slow mag – informacje czyli o cenie, właściwościach oraz poczytasz również komentarze i wypowiedzi internautów. Zatem określ i aktywuj odnośnik z nazwą produktu powyżej by przejść do strony z dodatkowymi informacjami.

Slow mag działanie

  Skład Tabletka zawiera: chlorek magnezu sześciowodny – 535 mg, tj.64 mg jonów magnezu, witaminę B6 (pirydoksyna) – 5 mg.   Dawkowanie Tabletki należy połykać w całości, nie należy ich rozgryzać ani dzielić. W profilaktyce – dorośli: 1 tabletka rano i 1 tabletka wieczorem. Przy niedoborze magnezu i witaminy B6 – dorośli: 5 tabletek na dobę (2 tabl. rano i 3 tabl. wieczorem) przez 3 tygodnie, następnie 3 tabletki wieczorem. Dzieci powyżej 12 roku życia – w terapii krótkotrwałej, maksymalnie do 3 tabletek na dobę w dawkach podzielonych.   Działania niepożądane Podczas stosowania leczniczych dawek leku, na ogół nie występują działania niepożądane. W rzadkich przypadkach mogą wystąpić jedynie niewielkiego stopnia przemijające zaburzenia żołądkowo-jelitowe (nudności, wymioty, luźne stolce). Stosowanie bardzo dużych dawek może prowadzić do wystąpienia nadmiaru magnezu i witaminy B6 w organizmie i powodować wystąpienie: neuropatii obwodowej, biegunki, zaczerwienienia skóry, bradykardii, bezsenności, osłabienia mięśniowego, śpiączki.   Przeciwwskazania Podwyższone stężenie magnezu w surowicy krwi (hipermagnezemia) nadwrażliwość na pirydoksynę ciężka niewydolność nerek nadmierna nużliwość mięśni (myasthenia gravis) znaczne niedociśnienie tętnicze zaburzenia przewodnictwa mięśnia sercowego nie stosować łącznie z lewodopą   Wskazania do stosowania SLOW – MAG B6: niedobór magnezu i witaminy B6 wzmożona drażliwość i podatność na stres wynikające z niedoboru magnezu zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie tętnicze zaburzenia nerwowo-mięśniowe zaburzenia w budowie tkanki kostnej ciąża, okres laktacji kamica nerkowa szczawianowo-wapniowa zaburzenia przemiany lipidów we krwi zaburzenia wodno-elektrolitowe alkoholizm stosowanie leków moczopędnych, przeczyszczających, doustnych leków antykoncepcyjnych
To wszystko napisaliśmy, abyście mogli dowiedzieć się nieco bardziej w kwestii produktu Slow mag, który w rzeczywistości może stać się dla nas sensowny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Advertisment

Post navigation