Slow mag

Slow mag kiedy i jak stosować. Zauważmy jak mało wiemy na temat Slow mag. Napiszmy zatem parę słów na ten temat. I tak jest - oczywiście Slow mag to znany środek, który człowiekowi musi naprawić zdrowie.

Advertisment

Slow mag informacje

UWAGA: Możesz się więcej dowiedzieć o - Slow mag – informacje czyli o cenie, właściwościach oraz poczytasz również komentarze i wypowiedzi internautów. Zatem określ i aktywuj odnośnik z nazwą produktu powyżej by przejść do strony z dodatkowymi informacjami.

Slow mag działanie

  Skład Tabletka zawiera: chlorek magnezu sześciowodny – 535 mg, tj.64 mg jonów magnezu, witaminę B6 (pirydoksyna) – 5 mg.   Dawkowanie Tabletki należy połykać w całości, nie należy ich rozgryzać ani dzielić. W profilaktyce – dorośli: 1 tabletka rano i 1 tabletka wieczorem. Przy niedoborze magnezu i witaminy B6 – dorośli: 5 tabletek na dobę (2 tabl. rano i 3 tabl. wieczorem) przez 3 tygodnie, następnie 3 tabletki wieczorem. Dzieci powyżej 12 roku życia – w terapii krótkotrwałej, maksymalnie do 3 tabletek na dobę w dawkach podzielonych.   Działania niepożądane Podczas stosowania leczniczych dawek leku, na ogół nie występują działania niepożądane. W rzadkich przypadkach mogą wystąpić jedynie niewielkiego stopnia przemijające zaburzenia żołądkowo-jelitowe (nudności, wymioty, luźne stolce). Stosowanie bardzo dużych dawek może prowadzić do wystąpienia nadmiaru magnezu i witaminy B6 w organizmie i powodować wystąpienie: neuropatii obwodowej, biegunki, zaczerwienienia skóry, bradykardii, bezsenności, osłabienia mięśniowego, śpiączki.   Przeciwwskazania Podwyższone stężenie magnezu w surowicy krwi (hipermagnezemia) nadwrażliwość na pirydoksynę ciężka niewydolność nerek nadmierna nużliwość mięśni (myasthenia gravis) znaczne niedociśnienie tętnicze zaburzenia przewodnictwa mięśnia sercowego nie stosować łącznie z lewodopą   Wskazania do stosowania SLOW – MAG B6: niedobór magnezu i witaminy B6 wzmożona drażliwość i podatność na stres wynikające z niedoboru magnezu zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie tętnicze zaburzenia nerwowo-mięśniowe zaburzenia w budowie tkanki kostnej ciąża, okres laktacji kamica nerkowa szczawianowo-wapniowa zaburzenia przemiany lipidów we krwi zaburzenia wodno-elektrolitowe alkoholizm stosowanie leków moczopędnych, przeczyszczających, doustnych leków antykoncepcyjnych
To wszystko przytoczylismy, abyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco bardziej na temat produktu Slow mag, który faktycznie może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Post navigation