Strzykawka insulinowa z igłą

Strzykawka insulinowa z igłą - strona z informacjami o produkcie. Zauważmy jak niewiele wiemy na temat Strzykawka insulinowa z igłą. Dopiszmy zatem kilka słów na ten temat. I tak jest - naprawdę Strzykawka insulinowa z igłą to popularny środek, który człeku powinien pomóc.

Advertisment

Strzykawka insulinowa z igłą informacje

UWAGA: Możesz się więcej dowiedzieć o - Strzykawka insulinowa z igłą – działanie czyli o cenie, właściwościach oraz poczytasz również komentarze i wypowiedzi internautów. Zatem określ i aktywuj odnośnik z nazwą produktu powyżej by przejść do strony z dodatkowymi informacjami.

Strzykawka insulinowa z igłą działanie

Opis Trzyczęściowa ze stożkiem LUERKorpus strzykawki – polipropylenTłok strzykawki – polietylenTłoczek gumowy o specjalnej konstrukcji redukującej pojemność resztkową Centrycznie umieszczony stożek LUER o zbieżności 6:100 Pojemność nominalna 1 ml Podziałka skali wycechowana w jednostkach insulinyDziałka elementarna – 1 I.U. = 0,025 ml Kryza ograniczająca wysuwanie się tłoka Czytelna i niezmywalna skalaDołączona igła iniekcyjna o wymiarze 0,40 x 13 mm Sterylizowane tlenkiem etylenu
To wszystko przytoczylismy, abyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco więcej w kwestiach produktu Strzykawka insulinowa z igłą, który w rzeczywistości może stać się dla nas użyteczny i warto zastanowić się nad zakupem.

Advertisment

Post navigation