Varixinal

Varixinal - wszystko co chciałbyś/chciałabyś wiedzieć. Zobaczmy jak niedostatecznie przeczytaliśmy na temat Varixinal. Napiszmy zatem parę słów na ten temat. I faktycznie - w istocie Varixinal to istotny środek, który człeku musi naprawić zdrowie.

Advertisment

Varixinal własności

UWAGA: Możesz się więcej dowiedzieć o - Varixinal – opis czyli o cenie, właściwościach oraz poczytasz również komentarze i wypowiedzi internautów. Zatem określ i aktywuj odnośnik z nazwą produktu powyżej by przejść do strony z dodatkowymi informacjami.

Varixinal informacje

  Skład Każda tabletka zawiera: Kasztanowiec zwyczajny (wyciąg 166,7 mg, ekw. aescyny – 33,3 mg) 1000,0 mg Borówka czernica (wyciąg 100/1 – 2,0 mg) 200,0 mg Witamina C 250,0 mg Ruszczyk kolczasty (wyciąg 4/1 – 200,0 mg) 800,0 mg Wąkrota azjatycka (wyciąg 4/1 – 25,0 mg) 100,0 mg Hesperydyna 100,0 mg   Sposób użycia 1 tabletka dziennie.   Opis Tabletki Varixinal wspomagają utrzymanie prawidłowego stanu żył. Varixinal może być stosowany przez osoby odczuwające dolegliwości krążenia w nogach objawiające się wrażeniem ich ciężkości i zmęczenia. Zawarty w preparacie kasztanowiec zwyczajny zawiera aktywną substancję – aescynę, która sprzyja utrzymaniu prawidłowego krążenia limfatyczno-żylnego i elastyczności naczyń krwionośnych. Ruszczyk kolczasty i wąkrota azjatycka wpływają na utrzymanie elastyczności naczyń. Borówka czernica wspomaga tworzenie tkanki łącznej oraz utrzymuje sprawny obieg krwi. Wzbogacenie preparatu o witaminę C i hesperydynę dodatkowo wzmacnia działanie zawartych w nim ziół.
Wszystko to powiedzieliśmy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni trochę bardziej w temacie produktu Varixinal, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa sensowny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go.

Advertisment

Post navigation