Venescin żel

Venescin żel kiedy i jak stosować. Zauważmy jak niewiele dowiedzieliśmy się dotąd na temat Venescin żel. Dopiszmy więc parę zdań na ten temat. I faktycznie - oczywiście Venescin żel to produkt, który człeku musi pomóc.

Advertisment

Venescin żel informacje

UWAGA: Możesz się więcej dowiedzieć o - Venescin żel – informacje czyli o cenie, właściwościach oraz poczytasz również komentarze i wypowiedzi internautów. Zatem określ i aktywuj odnośnik z nazwą produktu powyżej by przejść do strony z dodatkowymi informacjami.

Venescin żel własności

  Skład Troxerutium 2,0 gHippocastani semen extractum spissum 11,8 gBasis: carbopol, glycerolum, Euxyl K-400 (methyldibromo glutaronitrile, phenoxyethanol), aqua ad 100 g.   Dawkowanie Lek do stosowania zewnętrznego: miejsca chore smarować 2 razy dziennie – rano i wieczorem- niewielką ilością żelu – ok. 2 cm, wmasowując delikatnie do całkowitego wchłonięcia, tzn. aż skóra będzie sucha.   Działania niepożądane Przejściowe uczucie ciepła i podrażnienie, u osób nadwrażliwych może wystąpić pokrzywka.   Przeciwwskazania Leku nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na składnik żelu, a także na otwarte rany, błony śluzowe i obszary skóry poddane napromieniowaniu w radioterapii.   Zastosowanie Lek stosuje się w zaburzeniach krążenia żylnego, żylakach kończyn dolnych oraz owrzodzeniach żylakowatych podudzi (za wyjątkiem otwartych ran), zakrzepowych zapaleniach żył i w obrzękach różnego pochodzenia, a także w zaburzeniach mikrokrążenia, objawiających się łamliwością i zwiększoną przepuszczalnością naczyń krwionośnych włosowatych.   Działanie Dzięki obecności trokserutyny i wyciągu z nasion kasztanowca preparat działa uszczelniająco i tonizująco na żyły, poprawia stan śródbłonków naczyń włosowatych, zmniejszając ich przepuszczalność i łamliwość; działa przeciwobrzękowo i przeciwzapalnie.   Opis Venescin jest to preparat złożony zawierający w swoim składzie wyciąg z nasion kasztanowca oraz trokserutynę, o działaniu tonizującym i uszczelniającym żyły, poprawiającym stan śródbłonków naczyń włosowatych, zmniejszającym ich łamliwość i przepuszczalność. Lek stosuje się w zaburzeniach krążenia żylnego – żylakach kończyn dolnych oraz owrzodzeniach żylakowatych podudzi, zakrzepowych zapaleniach żył i w obrzękach różnego pochodzenia, pomocniczo w zaburzeniach mikrokrążenia –objawiających się łamliwością oraz przepuszczalnością naczyń krwionośnych. Występuje również w postaci drażetek do stosowania wewnętrznego.  
To wszystko powiedzieliśmy, abyście mogli dowiedzieć się nieco więcej w kwestiach produktu Venescin żel, który rzeczywiście może stać się dla Państwa użyteczny i warto zastanowić się nad zakupem.

Advertisment

Post navigation