Viscoplast plastry żelowe na pęcherze duże

Viscoplast plastry żelowe na pęcherze duże kiedy i jak stosować. Zobaczmy jak niedostatecznie dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Viscoplast plastry żelowe na pęcherze duże. Dopiszmy więc kilka zdań na ten temat. I tak jest - w istocie Viscoplast plastry żelowe na pęcherze duże to znany środek, który niejdenemu musi pomóc.

Viscoplast plastry żelowe na pęcherze duże informacje

UWAGA: Możesz się więcej dowiedzieć o - Viscoplast plastry żelowe na pęcherze duże – opis czyli o cenie, właściwościach oraz poczytasz również komentarze i wypowiedzi internautów. Zatem określ i aktywuj odnośnik z nazwą produktu powyżej by przejść do strony z dodatkowymi informacjami.

Viscoplast plastry żelowe na pęcherze duże działanie

  Opis Plastry z masą hydrokoloidową wspomagające gojenie pęcherzy. ułatwiają gojenie pęcherzy przynoszą ulgę i długotrwałą ochronę wodoodporne miękkie, przezroczyste, niewidoczne na skórze mogą być stosowane profilaktycznie w celu zapobiegania powstawaniu pęcherzy dostępne w 4 wersjach – plastry małe na pęcherze na palcach stóp, średnie i duże na śródstopie i piętę oraz mix 3 rozmiarów   Masa hydrokoloidowa absorbuje wydzielinę powstającą w pęcherzu, tworząc żelową poduszeczkę ochronną. Żel amortyzuje i chroni oraz zapobiega przywieraniu opatrunku do rany, dzięki czemu plaster można wymienić bez bólu (najlepiej poczekać aż sam się odklei).
To wszystko przytoczylismy, abyście mogli Państwo dowiedzieć się trochę bardziej w kwestii produktu Viscoplast plastry żelowe na pęcherze duże, który w rzeczywistości może stać się dla nas sensowny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Styczeń 1, 2013 · zamieszczone w Materiały higieniczne  
    

Comments

Leave a Reply