Viscoplast plastry żelowe na pęcherze duże

Viscoplast plastry żelowe na pęcherze duże kiedy i jak stosować. Zauważmy jak niedostatecznie przeczytaliśmy w temacie Viscoplast plastry żelowe na pęcherze duże. Napiszmy zatem parę słów na ten temat. I tak jest - rzeczywiście Viscoplast plastry żelowe na pęcherze duże to istotny środek, który niejdenemu powinien naprawić zdrowie.

Viscoplast plastry żelowe na pęcherze duże informacje

UWAGA: Możesz się więcej dowiedzieć o - Viscoplast plastry żelowe na pęcherze duże – opis czyli o cenie, właściwościach oraz poczytasz również komentarze i wypowiedzi internautów. Zatem określ i aktywuj odnośnik z nazwą produktu powyżej by przejść do strony z dodatkowymi informacjami.

Viscoplast plastry żelowe na pęcherze duże działanie

  Opis Plastry z masą hydrokoloidową wspomagające gojenie pęcherzy. ułatwiają gojenie pęcherzy przynoszą ulgę i długotrwałą ochronę wodoodporne miękkie, przezroczyste, niewidoczne na skórze mogą być stosowane profilaktycznie w celu zapobiegania powstawaniu pęcherzy dostępne w 4 wersjach – plastry małe na pęcherze na palcach stóp, średnie i duże na śródstopie i piętę oraz mix 3 rozmiarów   Masa hydrokoloidowa absorbuje wydzielinę powstającą w pęcherzu, tworząc żelową poduszeczkę ochronną. Żel amortyzuje i chroni oraz zapobiega przywieraniu opatrunku do rany, dzięki czemu plaster można wymienić bez bólu (najlepiej poczekać aż sam się odklei).
Wszystko to powiedzieliśmy, abyście mogli dowiedzieć się trochę więcej w kwestii produktu Viscoplast plastry żelowe na pęcherze duże, który rzeczywiście może stać się dla Państwa sensowny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Styczeń 1, 2013 · zamieszczone w Materiały higieniczne  
    

Comments

Leave a Reply