Viscoplast plastry żelowe na pęcherze duże

Viscoplast plastry żelowe na pęcherze duże kiedy i jak stosować. Zobaczmy jak niewiele przeczytaliśmy na temat Viscoplast plastry żelowe na pęcherze duże. Dopiszmy więc parę zdań na ten temat. I faktycznie - niewiarygodnie lecz Viscoplast plastry żelowe na pęcherze duże to produkt, który wielu może naprawić zdrowie.

Viscoplast plastry żelowe na pęcherze duże informacje

UWAGA: Możesz się więcej dowiedzieć o - Viscoplast plastry żelowe na pęcherze duże – opis czyli o cenie, właściwościach oraz poczytasz również komentarze i wypowiedzi internautów. Zatem określ i aktywuj odnośnik z nazwą produktu powyżej by przejść do strony z dodatkowymi informacjami.

Viscoplast plastry żelowe na pęcherze duże działanie

  Opis Plastry z masą hydrokoloidową wspomagające gojenie pęcherzy. ułatwiają gojenie pęcherzy przynoszą ulgę i długotrwałą ochronę wodoodporne miękkie, przezroczyste, niewidoczne na skórze mogą być stosowane profilaktycznie w celu zapobiegania powstawaniu pęcherzy dostępne w 4 wersjach – plastry małe na pęcherze na palcach stóp, średnie i duże na śródstopie i piętę oraz mix 3 rozmiarów   Masa hydrokoloidowa absorbuje wydzielinę powstającą w pęcherzu, tworząc żelową poduszeczkę ochronną. Żel amortyzuje i chroni oraz zapobiega przywieraniu opatrunku do rany, dzięki czemu plaster można wymienić bez bólu (najlepiej poczekać aż sam się odklei).
To wszystko przytoczylismy, żebyście mogli zostać zaznajomieni nieco bardziej na temat produktu Viscoplast plastry żelowe na pęcherze duże, który rzeczywiście może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go.

Styczeń 1, 2013 · zamieszczone w Materiały higieniczne  
    

Comments

Leave a Reply